Strona główna
 • Kursy angielskiego online

  Na co czekasz?

  Już dziś zrób test i wybierz grupę dla siebie :)
  Sprawdź naszą najnowszą ofertę kursów ogólnych,
  biznesowych, konwersacyjnych, egzaminacyjnych i innych!

  rozwiń
 • Nauka języka angielskiego z lektorem na żywo

  Kursy Egzaminacyjne

  Sprawdź nową ofertę kursów egzaminacyjnych. Nowe grupy wkrótce ruszają!

  rozwiń
 • Angielski biznesowy

  Zdobądź nowe kwalifikacje!

  Biznesowy angielski wcale nie jest trudny! Zapisz się na kurs w EduEdu, podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź lepszą pracę!

  rozwiń
 • Angielski dla seniorów

  Na naukę nigdy nie jest za późno!

  Chcesz znaleźć wspólny język z anglojęzycznym zięciem lub synową? Na naukę nigdy nie jest za późno! Ucz się w swoim tempie z przyjaznym i wyrozumiałym lektorem :)

  rozwiń
 • Nauka angielskiego przez internet

  Wkurza Cię stanie w korkach?

  Denerwują Cię długie dojazdy na zajęcia? Dołącz do EduEdu - oszczędzaj czas – ucz się z domu, z biura, skądkolwiek chcesz!

  rozwiń

  Obejrzyj naszą prezentację

  Platforma, za pomocą której prowadzimy kursy językowe jest specjalnie przeznaczona do nauczania przez internet. Oferuje ona szeroki wachlarz możliwości, przez co nauczanie języka jest o wiele bardziej skuteczne i interesujące w porównaniu z komunikatorem Skype, którym posługuje się wiele szkół na rynku. Wyposażona jest we wszystkie potrzebne narzędzia: wspólną dla wszystkich uczestników zajęć tablicę, możliwość zamieszczania prezentacji multimedialnych, plików PDF i innych. Kursanci podczas zajęć mogą korzystać z edukacyjnych materiałów audio i video z podręcznika, na którym pracujemy lub oglądać filmy osadzone z YouTube.

  Pracujemy na profesjonalnych materiałach przygotowanych specjalnie na potrzeby szkół językowych online przez renomowane wydawnictwo.
  Doskonale działa łączność video i głosowa oraz czat, co pozwala na osiągnięcie maksymalnej efektywności zajęć z punktu widzenia rozwoju kompetencji komunikacyjnych naszych kursantów. Większość zajęć poświęcona jest na ćwiczenia komunikacyjne z lektorem oraz innymi kursantami.

  Praca z platformą jest niezwykle prosta - do korzystania z niej niepotrzebne jest żadne dodatkowe oprogramowanie. Kursanci korzystają z przeglądarki internetowej.