Strona główna
 • Kursy angielskiego online

  Na co czekasz?

  Już dziś zrób test i wybierz grupę dla siebie :)
  Sprawdź naszą najnowszą ofertę kursów ogólnych,
  biznesowych, konwersacyjnych, egzaminacyjnych i innych!

  rozwiń
 • Nauka języka angielskiego z lektorem na żywo

  Kursy Egzaminacyjne

  Sprawdź nową ofertę kursów egzaminacyjnych. Nowe grupy wkrótce ruszają!

  rozwiń
 • Angielski biznesowy

  Zdobądź nowe kwalifikacje!

  Biznesowy angielski wcale nie jest trudny! Zapisz się na kurs w EduEdu, podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź lepszą pracę!

  rozwiń
 • Angielski dla seniorów

  Na naukę nigdy nie jest za późno!

  Chcesz znaleźć wspólny język z anglojęzycznym zięciem lub synową? Na naukę nigdy nie jest za późno! Ucz się w swoim tempie z przyjaznym i wyrozumiałym lektorem :)

  rozwiń
 • Nauka angielskiego przez internet

  Wkurza Cię stanie w korkach?

  Denerwują Cię długie dojazdy na zajęcia? Dołącz do EduEdu - oszczędzaj czas – ucz się z domu, z biura, skądkolwiek chcesz!

  rozwiń

  Kursy Egzaminacyjne

  Kursy przygotowujące do egzaminu TOEIC®

  Kurs egzaminacyjny EduEduW EduEduOnline możesz przygotować się do egzaminu TOEIC® Został on przygotowany z myślą o mierzeniu poziomu wiedzy z języka angielskiego w środowisku pracy. Ocena jest wyrażona w punktach na skali od 10 do 990. Stopień trudności pytań jest zróżnicowany w taki sosób, aby precyzyjnie określić na jakim poziomie obecnie znajduje się zdający. Zaletą egzaminu jest to, że kandydat nie deklaruje poziomu znajomości języka angielskiego przed przystąpieniem do egzaminu. To egzamin określa poziom zawansowania zdającego, zależnie od ilości punktów, którą otrzymał. Każdy zdający otrzymuje po egzaminie odpowiedni certyfikat poświadczający znajomość języka angielskiego na zgodnym z wynikiem poziomie.

  Przygotowując naszych kursantów do egzaminu TOEIC zwracamy szczególną uwagę na zasób słownictwa biznesowego, jego poszerzanie i konsekwentne utrwalanie. TOEIC® został stworzony z myślą, aby określać praktyczną znajomość języka angielskiego oraz stopień swobody w komunikacji.

  Kursy egzaminacyjne EduEdu są opracowane w oparciu o i z wykorzystaniem specjalistycznych podręczników przygotowujące do TOEIC®.  

  Więcej o egzaminie TOEIC, jego uznawalności i licznych zaletach dowiesz się na stronie ETS Global.

  Nowy grafik kursów przygotowujących do egazminu TOEIC dostępny bedzie już na początku października 2014! Przetestuj się, sprawdź swój poziom i wybierz odpowiedni dla siebie kurs!

  TOEIC®

  Sprawdź grafik Zamów lekcję próbną!