Kursy Językowe On-line

Konwersacje z angielskiego Online z EduEdu

Konwersacje po angielsku

Brałeś już udział w wielu kursach językowych i świetnie wiesz - przynajmniej w teorii - jak działają Present Perfect i 3rd Conditional, ale brakuje Ci słów w czasie podroży zagranicznej i podczas rozmów z obcokrajowcami na służbowym lunchu? A może świetnie wiesz, co należałoby powiedzieć w danej sytuacji, ale nie potrafisz przełamać bariery językowej? Rozmowy po angielsku podczas videokonferencji to dla Ciebie wyzwanie? Konwersacje po angielsku online są stworzone dla Ciebie!

Wybrać standardowy kurs czy konwersacje (rozmówki)?

Czy przypadkiem nie skończy się to tak, że przegadasz godzinę z grupą i będziesz głównie… powielać swoje stare błędy? Zapewniamy Cię, że nad tym, czego i jak uczysz się w czasie Konwersacje po angielsku online w EduEdu czuwa zespół metodyków. Kurs językowy, w który inwestujesz swój czas i pieniądze musi mieć określoną strukturę, uczyć konkretnych rzeczy, chociażby takich jak określony zakres słownictwa czy sytuacji komunikacyjnych, z którymi łatwo poradzisz sobie po jego zakończeniu. Pamętaj, że każde zajęcia są nagrywane, a dostęp do nich - oprócz Ciebie - mają także metodycy Szkoły, którzy codziennie kontrolują jakość prowadzonych przez naszych lektorów konwersacji po angielsku online. Doświadczony lektor EduEduOnline będzie monitorował Twoją pracę i postępy, wprowadzał mnóstwo nowego przydatnego słownictwa oraz poprawiał błędy. Tylko takie podejście zagwarantuje Ci rozwój i ogromną satysfakcję z Twoich postępów.

Dołącz do jednej z naszych grup konwersacyjnych EduEduOnline prowadzonych przez lektorów polskich lub native speakerów! Pomożemy Ci przełamać barierę i swobodnie prowadzić rozmowy po angielsku oraz w każdej innej sytuacji.

Konwersacje z native speakerem

Przykładowe tematy konwersacji po angielsku online:

 1. All in the family - Family and relationships
 2. A happy medium - The media and entertainment
 3. Hardly rocket science - Science and technology
 4. Shop till you drop - Fashion and shopping
 5. Fit as a fiddle - Health, beauty and fitness
 6. All in a day’s work - Work, jobs and career
 7. Travel broadens the mind - Travel and transport
 8. Get the ball rolling - Sport and hobbies
 9. Cool as a cucumber - Diet, food and cooking
 10. Money talks - Money, finance and economics
 11. In two minds - Mind, memory and learning
 12. Get the lion’s share - Nature, animals and the natural world

Sprawdź grafik Zobacz czego cię nauczymy Zobacz cennik kursów grupowych Zobacz co otrzymujesz w cenie