Kursy Językowe On-line

Business English - kursy angielskiego online dla firm

Angielski dla firm

Skutecznie

Pracownicy Twojej firmy nauczą się swobodnie komunikować w języku angielskim w sytuacjach jak najbardziej zbliżonych do tych, z którymi mają do czynienia w swojej codziennej pracy. Podczas lekcji z lektorem koncentrujemy się przede wszystkim na rozwijaniu sprawności mówienia. Pracujemy na sprawdzonych, wysokiej jakości materiałach gwarantujących szybkie i trwałe rezultaty.

Innowacyjnie

Nowatorskie rozwiązanie nauki online pozwala kursantom na udział w zajęciach 'na żywo' z lektorem polskim lub native speakerem pracującym dla nas z Nowego Jorku czy Londynu. Angielski biznesowy w EduEduOnline to najwyższa na rynku, spójna dla wszystkich Twoich oddziałów jakość nauczania.

Mobilnie

EduEdu podróżuje razem z Twoimi pracownikami – wyjazd służbowy już nigdy nie będzie przeszkadzał w uczestnictwie w zajęciach z grupą. Kursanci mogą logować się do wirtualnej klasy z dowolnego miejsca na świecie.

Elastycznie

Dostępność godzin zajęć od 6:45 do 22:45 spowodują, że kurs business english nie będzie kolidował z ich pracą, zainteresowaniami czy tez aktywnym życiem rodzinnym. 

Prosto

Docieramy wszędzie, gdzie zlokalizowane są oddziały Twojej firmy. Wybierając EduEdu nie musisz martwić się o niespójne systemy administracyjne wielu lokalnych dostawców usług szkoleniowych czy różne, trudne do porównania sposoby opisu postępów. Otrzymujesz jedną fakturę i raport, za pomocą którego z łatwością ocenisz i porównasz wyniki wszystkich pracowników.

Formularz zgłoszeniowy: