Kursy Językowe On-line

Wakacyjne kursy angielskiego z EduEdu

Czy myślałeś o tym, aby wykorzystać nadchodzące letnie miesiące na naukę angielskiego? Wakacyjny kurs angielskiego jest świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób planujących start nauki języka jak i dla tych uczących się już od jakiegoś czasu. Często nadmiar obowiązków skutecznie pochłaniał cały Twój wolny czas i na ćwiczenie nowego słownictwa czy czytanie artykułów w języku angielskim nie zostawało go już zbyt wiele. Dlaczego nie dołączysz latem do EduEduOnline aby poćwiczyć swoje umiejętności językowe czy po prostu przełamać barierę językową i w końcu zacząć mówić?

Skorzystaj z wakacyjnej oferty intensywnych kursów angielskiego – w EduEdu latem możesz uczyć się taniej!

Dla kogo są intensywne kursy wakacyjne EduEdu?

kursy wakacyjne 

Polecamy je szczególnie osobom, które: 

- mają problem z przełamaniem oporu przed mówieniem

- nie chcą tracić w czasie wakacyjnej przerwy tego, czego się już nauczyli 

- potrzebują więcej praktyki i powtórzenia tego, czego nauczyły się na standardowych kursach

- planują wyjazdy wakacyjne i nie chcą zapisywać się na zajęcia stacjonarne 

- mają ochotę poznać nowych ludzi i wziąć udział w stymulujących konwersacjach

 

Co robimy na intensywnych kursach wakacyjnych w EduEdu?

Wakacyjne kursy EduEdu koncentrują się wokół komunikacji i rozbudowania zasobu słownictwa, którym się swobodnie posługujesz. Podczas kursu w ciągu miesiąca (SuperPower Summer EduEdu) lub 2 miesięcy (Power Summer EduEdu) zrealizujeszprogram całego standardowego semestru! Możesz zdecydować się także na formułę konwersacyjną - Summer Talk EduEdu. To wszystko w letniej atmosferze miejsca, do którego akurat postanowisz się wybrać. U nas możesz uczyć się gdziekolwiek chcesz! Zajęcia w EduEdu są prowadzone wyłącznie przez najlepszych, doświadczonych lektorów z kwalifikacjami do nauczania języków obcych.

Jaki kurs wakacyjny EduEdu mogę wybrać?

  • SuperPower Summer EduEdu – bardzo intensywny kurs miesięczny

4 razy w tygodniu po 2 lekcje (każda lekcja w EduEdu to 90 minut: 60 minut online z lektorem i grupą + 30 minut pracy indywidualnej w Laboratorium Językowym Online). Kurs jest intensywny, trwa miesiąc. W czasie kursu realizowany jest materiał całego semestru kursu standardowego.

Łączna liczba godzin lekcyjnych (45 min) – 72, maksymalna liczba osób w grupie – 6

Cena - 490 zł 

  • Power Summer EduEdu – intensywny kurs 2-miesięczny 

4 razy w tygodniu po 1 lekcji (każda lekcja w EduEdu to 90 minut: 60 minut online z lektorem i grupą + 30 minut pracy indywidualnej w Laboratorium Językowym Online). Kurs jest intensywny, trwa ponad 2 miesiące. W czasie kursu realizowany jest materiał całego semestru kursu standardowego.

Łączna liczba godzin lekcyjnych (45 min) – 72, maksymalna liczba osób w grupie – 6

Cena - 490 zł 

  • Summer Talk EduEdu – konwersacje 1, 2, lub 3-miesięczne

Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu po 1 spotkaniu (60 minut online z lektorem). Wakacyjne konwersacje w EduEdu mają jeden cel – mówienie! Summer Talk, w odróżnieniu do kursów standardowych, jest prowadzony bez podręcznika, w oparciu o materiały autorskie EduEdu – teksty, materiały do słuchania, filmy, dodatkowe materiały leksykalne, etc. Zajęcia polegają na dyskusji na temat przeczytanych wcześniej tekstów lub obejrzanych filmików, odgrywaniu scenek z praktycznych sytuacji życiowych, na pracy w parach, grach językowych, etc. 

Łączna liczba godzin zegarowych – 12, maksymalna liczba osób w grupie – 6 

Cena - 149 zł (za miesięczny kurs)

 

Osobom, które będą kontynuować naukę w EduEdu po zakończeniu kursów wakacyjnych oferujemy atrakcyjne rabaty!

Zrób test poziomujący online, umów się na bezpłatną lekcję próbną i wybierz kurs dla siebie. Jeśli masz dodatkowe pytania - skonatktuj się z nami wypełniając formularz.  

Dlaczego wakacyjne kursy angielskiego w EduEduOnline są właśnie dla Ciebie?

Wolne chwile latem można wykorzystać na wiele sposobów. Jeśli zależy Ci na połączeniu przyjemnego z pożytecznym – dołącz do EduEduOnline i poznaj kursy wakacyjne Power Summer!

Wielkimi krokami zbliża się lato, a z nim koniec semestru na Twoim kursie językowym. Co dalej? Znaczna część z Was wybiera się na urlop, gdzie będzie w praktyce ćwiczyć zdobyte na kursie umiejętności komunikacyjne – nic tak nie sprawdza skuteczności kursu językowego jak test ‘na żywo’ w hotelu, restauracji czy na lotnisku! Część z Was jednak nie planuje wyjazdów i będzie miała dużo czasu na odpoczynek, relaks, ale także na dalszy rozwój językowy. Jak przyjemnie i pożytecznie wykorzystać letnie miesiące, aby jesień przywitać z nowymi siłami, ale też z nowymi, zdobytymi w przyjemny sposób umiejętnościami? Wakacyjny kurs angielskiego jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób planujących start nauki języka jak i dla uczących się już od jakiegoś czasu.

Dlaczego warto zapisać się na wakacyjny kurs angielskiego? Powodów jest przynajmniej kilka! Latem, kiedy podczas wakacyjnych kursów angielskiego możesz nadrobić zaległości z poprzedniego semestru. Każdy, kto kiedykolwiek uczył się języka, dobrze wie, że zawsze jest coś, do czego warto wrócić, powtórzyć, utrwalić czy po prostu poćwiczyć znane już rzeczy podczas konwersacji, komunikacji. Zawalony pracą nie miałeś czasu koncentrować się na nauce języka? Brzmi znajomo, prawda? Często nadmiar obowiązków skutecznie pochłania cały Twój wolny czas i na ćwiczenie nowego słownictwa czy czytanie artykułów w języku angielskim nie zostaje prawie nic. Jeśli masz wrażenie, że dobrze zrobiłoby Ci powtórzenie niektórych zagadnień, powrót do zapomnianych struktur i wyrażeń w dość intensywnym tempie pod okiem wspierającego Twój rozwój lektora, wakacyjne kursy angielskiego są właśnie dla Ciebie! W 2 lub 3 miesiące w przyjemnej, luźnej atmosferze intensywnie popracujesz nad swoją płynnością i zasobem słownictwa.

Wakacyjne kursy angielskiego są też świetnym sposobem na rozpoczęcie językowej przygody! Dlaczego? Przede wszystkim dzięki swojej luźnej, letniej atmosferze oraz szerokiemu wachlarzowi opcji, które odróżniają je od standardowych, semestralnych kursów. Wielu osobom, które zmagały się z barierą językową i obawiały odezwać się w języku obcym, wakacyjne kursy angielskiego pomogły tą barierę przełamać. Kontakt z językiem kilka razy w tygodniu pod okiem doświadczonego lektora doskonale buduje podstawy językowe, które z powodzeniem rozwijamy później na kursie semestralnym w spokojniejszym tempie.

Do tej pory brałeś udział w standardowych, grupowych kursach? Większość kursantów, zwłaszcza na początku swojej językowej drogi, potrzebuje dobrze skomponowanego kursu rozwijającego wszystkie sprawności językowe (mówienie, słuchanie, czytanie, pisanie) oraz uczącego praktycznego zastosowania zasad gramatycznych oraz słownictwa. Jeśli jednak czujesz, że formuła konwersacyjna odpowiadałaby Ci bardziej, wakacyjne kursy angielskiego Summer Talk to doskonały sposób, żeby przetestować inne rozwiązania! Wybierz kurs konwersacyjny pozbawiony (prawie!) gramatyki. Lub na odwrót – wybierz wakacyjny kurs angielskiego powtarzający tylko gramatykę danego poziomu. Spojrzenie na naukę języka z innej niż dotychczas strony może być bardzo ciekawym, rozwijającym doświadczeniem!

Co w takim razie z osobami, które chciałby uczyć się także w czasie wakacji, ale zamierzają sporo podróżować? Kurs stacjonarny, na którym musiałby pojawiać się w szkole kilka razy w tygodniu nie ma dla nich najmniejszego sensu. Nie warto przecież płacić za kurs, z którego nie będziesz w stanie skorzystać w 100%. Rezygnowanie z wyjazdów wakacyjnych, aby wziąć udział w kursie językowym także nie wydaje się być kuszącym rozwiązaniem. Wakacyjny kurs angielskiego online to dla często podróżujących osób idealne rozwiązanie – lektor i grupa ‘podróżują’ z Tobą wszędzie, dokąd się wybierzesz.

Wakacyjne kursy angielskiego mają jeszcze jedną ogromnie ważną zaletę – pozwalają na utrzymanie kontaktu z językiem między semestrami. Rozwój językowy do długofalowy proces i robienie w nim niepotrzebnych przerw tylko spowalnia nasze postępy – use it or lose it!