Kursy Językowe On-line

Kursy

Kursy angielskiego online z lektorem z EduEdu

W EduEduOnline rozumiemy, że każdy nasz kursant jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Nasze kursy angielskiego online z lektorem pozwolą Ci na wybranie dokładnie tego, czego potrzebujesz – od kursów grupowych dla osób ceniących stymulującą atmosferę zajęć z innymi kursantami przez elastyczne pod względem tematyki i formy konwersacje i lekcje indywidualne po zajęcia ukierunkowane na konkretne umiejętności językowe takie jak angielski w podróży, rozmowa kwalifikacyjna po angielsku (job interview) czy specjalistyczne kursy „angielski w biznesie”

Kurs języka angielskiego przez internet

kurs języka angielskiego przez internetWykorzystujemy najnowszą technologię w nauczaniu w połączeniu ze sprawdzonymi metodami. Nasze wirtualne sale pozwalają na korzystanie podczas kursu angielskiego online z lektorem z różnorodnych materiałów – od podręczników językowych, przez materiały dodatkowe przygotowane przez lektora po materiały audio oraz autentyczny język filmów video.

To, co nas odróznia od innych, tradycyjnych szkół to innowacyjna kombinacja najwyższej jakości nauczania z nowoczesnymi profesjonalnymi materiałami i technologią pozwalającą na wykorzystwanie ciekawych zasobów internetu, autentycznego języka filmów, aktualnych informacji o świecie w sposób atrakcyjny dla kursantów.

Zobacz nasz film!

Ucząc się w EduEduOnline:

 • bierzesz udział w ciekawych, motywujących lekcjach
 • masz lekcje z profesjonalnym lektorem posiadającym doświadczenie w nauczaniu oraz odpowiednie przygotowanie merytoryczne
 • uczysz się regularnie bez przerw spowodowanych wyjazdami, delegacjami, etc.
 • oszczędzasz czas i pieniądze, nie tracisz czasu i cierpliwości w korkach lub komunikacji miejskiej
 • masz dostęp do Twojego Laboratorium Językowego, czyli zaawansowanego systemu materiałów językowych online
 • masz dostęp do nagrań swoich lekcji i stałą opiekę metodyka, który na bieżąco kontroluje jakość prowadzonych zajęć
 • korzystasz ze skutecznych i ciekawych materiałów edukacyjnych renomowanych wydawnictw językowych
 • korzystasz z dodatkowych, bezpłatnych konwersacji z native speakerem

Czy kurs językowy online jest skuteczny?

kurs angielskiego onlineOczywiście! Pod warunkiem, że wybierzesz profesjonalną szkołę, która do prowadzenia swoich kursów językowych online z lektorem używa dobrego narzędzia – nowoczesnej platformy edukacyjnej. W ten sposób w miłej atmosferze małej grupy (maksymalnie 6 osób) efektywnie pracujesz nad rozwojem wszystkich sprawności językowych – mówieniem, słuchaniem, czytaniem i pisaniem oraz stale wzbogacasz swój zasób słownictwa. Podczas lekcji w EduEduOnline widzisz się i słyszysz z lektorem oraz resztą grupy. Jedyną różnicą jest to, że wszystkie materiały masz w zasięgu myszki, śledzisz swoje postępy przez specjalny system, jakość Twoich zajęć jest stale nadzorowana przez metodyka Szkoły, a Ty nigdzie nie musisz dojeżdżać.

Zacznij w końcu mówić!

Tradycyjne szkoły językowe często przykładają zbyt dużą uwagę do poprawności gramatycznej i wokół niej koncentrują swoje lekcje i kursy. Dla metodyków dbających o jakośc kursów językowych online z lektorem w EduEduOnline największą wartość ma komunikacja w języku obcym. Kładziemy nacisk na aktywne używanie nowego słownictwa i język funkcjonalny pozwalający Ci komunikować się bez przeszkód w każdej sytuacji. Dużą rolę odgrywają tu materiały video, dzięki którym nasi lektorzy skutecznie uczą autentycznego języka oraz przydatnych wyrażeń niezbędnych w codziennej komunikacji w pracy lub życiu prywatnym.

Sprawdź grafik

Jak to działa?

 • Podjąłeś decyzję o dołączeniu do EduEduOnline – gratulujemy!
 • Wypełniasz test określający obecny poziom znajomości angielskiego na naszej stronie. Jego wynik otrzymujesz mailem na podany w czasie rejestracji adres.
 • Wybierasz odpowiadający Ci kurs grupowy lub indywidualny (rodzaj kursu, dni i godzin zajęć).
 • Dokonujesz płatności szybkim i bezpiecznym przelewem online.
 • Potwierdzenie i wszelkien niezbędne informacje wysyłamy na Twój adres mailowy podany podczas rejestracji.
 • Przed rozpoczęciem pierwszych zajęć na wskazany przez Ciebie adres dostarczamy podręcznik do nauki języka oraz słuchawki z mikrofonem.
 • Przed każdymi zajęciami logujesz się i łączysz z salą wirtualną, ze swoją grupą i lektorem.
 • Umiejętności zdobyte na zajęciach z grupą rozwijasz logując się do MyEnglishLab, gdzie czeka na Ciebie wybrane przez lektora pod kątem Twoich potrzeb multimedialne ćwiczenia językowe.
 • Po ukończeniu kursu otrzymujesz specjalny certyfikat z informacją o poziomie, który osiągnąłeś.
 • Nasi kontynuujący kursanci otrzymują bardzo atrakcyjne zniżki na kolejne kursy.

Skontaktuj się z nami! Obejrzyj film