Kursy Językowe On-line

Indywidualne Lekcje Angielskiego - Kursy Z Lektorem

Indywidualna nauka języka z lektorem online

Indywidualna nauka języka angielskiego z lektorem onlineKompromisy nie są dla Ciebie? Potrzebujesz kursu ściśle dopasowanego do Twoich potrzeb, oczekiwań i napiętego planu dnia?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie ! indywidualne lekcje angielskiego w EduEduOnline - lekcje 'na żywo' z lektorem w wirtualnej klasie, do której możesz zalogować się z dowolnego miejsca na świecie – także z hotelu, kiedy jesteś w podróży służbowej lub w czasie urlopu. Już nie stracisz zajęć z powodu wyjazdu.

Uda Ci się znaleźć czas

W EduEduOnline rozumiemy, że nie Twój plan dnia nie zawsze jest przewidywalny i dlatego proponujemy Ci elastyczną formułę zajęć - możesz ustalać grafik swoich indywidualnych lekcji angielskiego zupełnie inaczej w każdym tygodniu w zależności od tego ile masz pracy i ile czasu możesz poświęcić na naukę. W razie nieplanowanego spotkania zajęcia możesz zawsze przełożyć na inny, dogodny dla Ciebie termin.

Dokładnie to, czego potrzbujesz

Specjaliści od dydaktyki w EduEduOnline dobiorą dla Ciebie indywidualny program nauki pozwalający na osiąganie rewelacyjnych postępów w krótkim czasie. Kursanci biorący udział w indywidualnych lekcajch angielskiego mają możliwość łączenia profili języka ogólnego z biznesowym oraz dodawanie potrzebnych im zagadnień, np. określonego zakresu słownictwa specjalistycznego czy ćwiczeń dotyczących konkretnych umiejętności biznesowych. Już wkrótce będziesz bardzo swobodnie brać udział w rozmowach w języku obcym zarówno prywatnie jak i podczas spotkań biznesowych!

Ciągły rozwój

Jak działa kurs indywidualny nauki języka angielskiegoIstotną częścią systemu edukacyjnego EduEduOnline jest bogata baza materiałów online - MyEnglishLab, z którego lektor wybiera dla Ciebie zadania uzupełniające, utrwalające i rozbudowujące materiał z zajęć na żywo. W ten sposób codziennie widzisz swoje postępy, a lektor wie, nad czym jeszcze powinieneś pracować. W ten sposób tempo pracy jest motywujące, ale także dostosowane do Twoich możliwości, a częste powtórki nie pozwalają na zapominanie słownictwa.

Pamiętaj, że masz także stały dostęp do nagrań swoich lekcji - możesz zawsze wrócić do wybranej indywidualnej ekcji angielskiego i odświeżyć swoją pamięć!

Zobacz czego cię nauczymy Zobacz co otrzymujesz w cenie Jak to działa?

W cenie semestru otrzymujesz:

  • zajęcia z najlepszymi na rynku lektorami polskimi i native speakerami
  • nowoczesna formę zajęć 'na żywo' przy wykorzystaniu profesjonalnej multimedialnej platformy edukacyjnej
  • dostęp do Laboratorium Językowego, czyli bazy multimedialnych materiałów edukacyjnych (m.in.: teksty do czytania, materiały audio i video, ćwiczenia gramatyczne, materiały powtórzeniowe) pozwalający na utrzymanie stałego kontaktu z językiem, nawet między kolejnymi lekcjami
  • przydatne materiały do pobrania związane ze specyfiką kursu, który wybierasz (np.: wzory listów lub CV w języku angielskim) opracowane przez specjalistę w danej dziedzinie
  • darmowy dostęp do nagrań każdej lekcji Twojego kursu
  • wysokiej jakości słuchawki z mikrofonem niezbędne do udziału w zajęciach
  • certyfikat ukończenia kursu
  • satysfakcję i szybkie postępy :)