Kursy Językowe On-line

Kursy angielskiego dla dzieci

EduEduOnline Kids – kurs angielskiego online dla dzieci

EduEduOnline Kids – kursy angielskiego online dla dzieci Zastanawiasz się dlaczego Twoje dziecko po kilku latach nauki w szkole nie potrafi lub boi się komunikować w języku angielskim? Chciałbyś to zmienić i zapewnić mu kurs angielskiego dla dzieci dający nie tylko solidne podstawy gramatyczne, ale skoncentrowany głównie wokół komunikacji? Konieczność odwożenia dzieci na kolejne zajęcia dodatkowe stanowi dla Ciebie problem? Mamy doskonałe rozwiązanie dla Ciebie i Twojej pociechy!

Naszym celem w przypadku kursów angielskiego dla dzieci, EduEduOnline Kids, jest zbudowanie w dzieciach pasji do nauki języka poprzez połączenie naturalnego dla nich zainteresowania technologią z odpowiednią, efektywną w przypadku najmłodszych kursantów metodą nauczania opracowaną przez pasjonatów i specjalistów w tej dziedzinie.

Każdy rodzic doskonale wie jak atrakcyjne dla jego dzieci jest korzystanie z technologii - laptopa, tableta czy innych urządzeń multimedialnych. Jeśli pozwolimy dziecku na korzystanie z technologii w mądry, kontrolowany sposób, możemy doskonale wpłynąć na jego motywację do nauki angielskiego! Kurs angielskiego dla dzieci w EduEduOnline wykorzystuje najnowsze technologie w nauczaniu oraz przyjazne, oparte na zabawie i interakcji techniki nauczania języka. Nie mam mowy o nudzie, nieatrakcyjnych kserówkach i niekończącym się czytaniu na głos. To, co możemy zamiast tego zobaczyć na kursie angielskiego dla dzieci EduEduOnline Kids to entuzjazm, zapał do odkrywania nowych rzeczy i mnóstwo ciekawych, interaktywnych ćwiczeń językowych opartych na komunikacji z grupą i doskonale przygotowanym do swojej pracy lektorem.

Co wyróżnia naukę angielskiego dla dzieci w EduEduOnline?

EduEduOnline Kids – kursy angielskiego online dla dzieci Każdy rodzic dbający o dobry start swojego dziecka miał już kontakt w wieloma rozwiązaniami edukacyjnymi pomagającymi w systematycznym rozwoju językowym. Dlaczego w takim razie to właśnie kurs angielskiego dla dzieci EduEduOnline Kids są popularne i skuteczne? O odróżnieniu od wielu programów online, w naszej szkole nad rozwojem Twojego dziecka czuwa świetnie wykwalifikowany lektor zarówno z merytoryczną wiedzą jak i predyspozycjami do pracy z dziećmi. Ma stały kontakt z młodymi kursantami – cały czas widzą się i słyszą – aby utrzymać ich uwagę przez całe zajęcia i wypracować jak najlepsze efekty.

Indywidualnie dobrane do tempa rozwoju językowego zadania (laboratorium językowe) pozwalają na dopasowanie programu zajęć do postępów każdego dziecka. Przy stałej, systematycznej kontroli osiągnięć, lektor ma możliwość zareagowania dużo wcześniej i np. zasugerowania rodzicom zmiany grupy na bardziej lub mniej zaawansowaną, jeśli zachodzi taka potrzeba. Nic tak nie demotywuje najmłodszych kursantów jak nuda na zbyt łatwych kursach angielskiego dla dzieci czy też zbyt wysoko postawiona poprzeczka i wywołana tym frustracja.

Stały i bezpośredni kontakt z rodzicami jest dla nas kluczowym czynnikiem wpływającym na postępy młodych kursantów. W EduEduOnline jest on zdecydowanie łatwiejszy! Rodzic może przede wszystkim na bieżąco monitorować pracę swoich pociech oglądając nagrania ich zajęć – ma taką możliwość w każdym momencie po zalogowaniu do panelu ucznia. Dostęp do szkoły z każdego miejsca na ziemi pozwala także na bezpośrednią rozmowę z lektorem, jeśli rodzic ma pytania lub wątpliwości.

Kolejną, ale nie mniej ważną, zaletą kursów angielskiego dla dzieci w EduEduOnline jest absolutny brak konieczności odwożenia dzieci na zajęcia i z nich. Każdy rodzic, który musi w magiczny sposób połączyć liczne obowiązki w pracy z zadaniami do wykonania w domu i jednocześnie znaleźć czas na opiekę nad dziećmi doskonale wie, co mamy na myśli! W EduEduOnline Kids dzieci uczą się w wirtualnych salach, z lektorem na żywo, ale bez uciążliwych i trudnych logistycznie dojazdów.

Od jakiego wieku dzieci mogą zostać kursantami EduEduOnline Kids?

Od jakiego wieku dzieci mogą zostać kursantami EduEduOnline Kids? Najmłodsi kursanci EduEduOnline to dzieci w wieku, w którym zwykle zaczyna się ich przygoda z edukacją, czyli 6-7 lat. Zajęcia trwają od 30 do 45 minut w zależności od wybranego rodzaju kursu angielskiego dla dzieci (grupowy lub indywidualny). Wybór najlepszego dla Twojego dziecka typu i poziomu kursu (kursy dla dzieci prowadzimy na 6 poziomach zaawansowania) ułatwi Ci zapisanie się na lekcję próbną, w której możesz wziąć udział wraz ze swoją pociechą. Podczas lekcji próbnej lektor oceni poziom zaawansowania dziecka, zaprezentuje możliwości sali wirtualnej oraz odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania.