Strona główna
 • Kursy angielskiego online

  Na co czekasz?

  Już dziś zrób test i wybierz grupę dla siebie :)
  Sprawdź naszą najnowszą ofertę kursów ogólnych,
  biznesowych, konwersacyjnych, egzaminacyjnych i innych!

  rozwiń
 • Nauka języka angielskiego z lektorem na żywo

  Kursy Egzaminacyjne

  Sprawdź nową ofertę kursów egzaminacyjnych. Nowe grupy wkrótce ruszają!

  rozwiń
 • Angielski biznesowy

  Zdobądź nowe kwalifikacje!

  Biznesowy angielski wcale nie jest trudny! Zapisz się na kurs w EduEdu, podnieś swoje kwalifikacje i zdobądź lepszą pracę!

  rozwiń
 • Angielski dla seniorów

  Na naukę nigdy nie jest za późno!

  Chcesz znaleźć wspólny język z anglojęzycznym zięciem lub synową? Na naukę nigdy nie jest za późno! Ucz się w swoim tempie z przyjaznym i wyrozumiałym lektorem :)

  rozwiń
 • Nauka angielskiego przez internet

  Wkurza Cię stanie w korkach?

  Denerwują Cię długie dojazdy na zajęcia? Dołącz do EduEdu - oszczędzaj czas – ucz się z domu, z biura, skądkolwiek chcesz!

  rozwiń

  Opinie o nas

  Magda Rysak-Pękacka

  sekretarka

  W końcu mogę swobodnie posługiwać się językiem angielskim. Szybko nauczyłam się języka spędzając dwa wieczory w tygodniu przed komputerem we własnym domu. Przyjemna atmosfera, nauka w grupie, profesjonalny lektor. Nareszcie odwiedzając siostrę mieszkająca w Londynie czuje się swobodnie i nie unikam sytuacji, w których muszę komunikować się w języku angielskim. Gorąco polecam! Ps. Nie można lepiej zainwestować pieniędzy w samodoskonalenie :)


  Beata Sobolewska

  pracownik działu logistyki

  "Od kilku lat mieszkam w Anglii, uczę się z EduEdu już ponad rok i dla mnie jest to czas, który został w pełni wykorzystany. Próbowałam wielu metod , trafiałam do różnych szkół w Anglii, niestety nie mogłam pogodzić tego z czasem pracy, a dojazd do szkoły zabierał mi ponad godzinę. Muszę zaznaczyć, ze jestem osobą po 40 :), pracuję fizycznie dość ciężko i niestety choruję, więc nauka sprawia mi trudność. Przed podjęciem nauki w EduEdu do perfekcji miałam opanowane ‘Hello!’ i ‘Ok’ ;) Jestem zagorzałym palaczem a mój strach przed mówieniem po angielsku nie pozwolił mi iść do sklepu i kupić papierosów!  A teraz, mimo, że uczę się tylko na lekcji, ponieważ na powtórki nie mam zbyt wiele czasu, samodzielnie rozmawiam przez telefon, w pracy domagam się swoich praw i samodzielnie chodzę do lekarza ( wcześniej chodziły ze mną dzieci lub miałam tłumacza). Dla mnie ta szkoła to starzał w 10! Lekcje w dogodnym czasie dla mnie i poświęcony tylko dla mnie. Zawsze czekam na lekcję z przyjemnością i nie chodzę na wagary ;) Z czystym sumieniem polecam naukę w tej szkole - wystarczy odrobinkę dać od siebie a efekty będą! Pozdrawiam cały zespół EduEdu, który natychmiastowo rozwiązuje moje problemy z czasem lub łącznością internetową." 


  Dominika Kódź

  Asystentka Zarządu

  EduEdu pomogło mi w przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej. Profesjonalne podejście do studenta i świetny lektor utwierdziły mniew przekonaniu, że będzie to dłuższa znajomość. Pracę oczywiście dostałam a uczestnictwo w zajęciach o tematyce biznesowej pozwala mi na swobodną komunikację telefoniczną, mailową oraz face to face.


  Eliza Godzimirska

  Specjalista ds marketingu

  "Dzięki EduEdu mogę wygodnie uczyć się w domu - nie tracę czasu na dojazdy, a świetna jakość zajęć prowadzonych przez internet w EduEdu sprawia, że mam możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach w grupie ciekawych osób z całego świata!"


  Piotr Ochman

  Prawnik

  "Napięty terminarz zawodowy uniemożliwiał mi do tej pory dokształcanie się w zakresie języków obcych. Dzięki innowacyjnej ofercie EduEdu mogę korzystać z zajęć indywidualnych z native speakerem późnymi wieczorami, ponieważ tylko wtedy mogę na to wygospodarować czas"


  Rafał Jańczuk

  Prywatny przedsiębiorca

  "EduEdu dało mi możliwość nauki języka w czasie wyjazdów służbowych, a nawet wtedy, gdy jestem na urlopie - wystarczy, że mam ze sobą laptopa!"