Kursy Językowe On-line

Jak działa MyEnglishLab?

MyEnglishLab i MyGrammarLab to zaawansowane narzędzia edukacyjne wydawnictwa Pearson, które w połączeniu z kursem EduEduOnline.pl pozwalają na skuteczne ćwiczenie wszystkich sprawności językowych (mówienia, słuchania, czytania i pisania) oraz słownictwa.

Każdy kursant EduEduOnline ma w MEL swoje indywidualne konto założone przez Szkołę, po zalogowaniu na które ma dostęp do ćwiczeń uruchomionych po każdych zajęciach przez swojego lektora. Wykonując ciekawe, angażujące zadania powtarza i rozwija materiał z kursu. Ćwiczenia zawierają video, słuchanie, teksty, łamigłówki językowe, zadania gramatyczne i inne – zdecydowanie nie będziesz się nudzić!

Cały czas nad Twoją pracą czuwa lektor – monitoruje postępy i sprawdza, co idzie Ci już świetnie, a jakie elementy wymagają powtórzenia czy więcej pracy. Dzięki temu kurs rozwija się z Tobą – plan kolejnych zajęć zależy od tego, jak radzisz sobie z zadaniami w Laboratorium.

Przykładowe ćwiczenia w MyEnglishLab:

SCREENY

Skąd dowiem się jak działają poszczególne funkcje MyEnglishLab?

MEL jest niezwykle intuicyjny i prowadzi użytkownika w odpowiednie miejsce, ale wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w skróconej instrukcji obsługi. (LINK)

Kiedy otrzymuję dostęp do MyEnglishLab?

Konto kursanta w MEL tworzy dla Ciebie Szkoła. Dostęp do niego (login i hasło) otrzymujesz dopiero po ostatecznym potwierdzeniu poziomu zaawansowania (w przypadku kursów indywidualnych) lub wraz z podręcznikiem (w przypadku kursów grupowych).

Co zrobić jeśli zapomniałeś hasła?

Najprościej jest skorzystać z opcji odzyskiwania hasła na stronie logowania do MEL. W razie problemów możesz zawsze poprosić o pomoc EduEduOnline pisząc mail lub dzwoniąc.