Strona główna
 • Let's Newsweek!

  Let's Newsweek!

  W każdy poniedziałek profesjonalny kurs angielskiego online przygotowany specjalnie dla Ciebie przez metodyków EduEdu! http://lets.newsweek.pl/

  rozwiń
 • Job interview

  Job interview

  Stres przed rozmową o pracę w języku angielskim? Niepotrzebnie!
  Przygotujemy Cię do każdej, nawet najtrudniejszej rozmowy - sprawdź nas :)

  rozwiń
 • Ucz się angielskiego przez SMSy!

  Ucz się angielskiego przez SMSy!

  Od dziś możesz uczyć się angielskiego w każdej wolnej chwili za jedyne 9 zł miesięcznie! Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie - Vocab Booster, Grammaton, Idiomizer!

  rozwiń
 • Na naukę nigdy nie jest za późno!

  Na naukę nigdy nie jest za późno!

  Chcesz znaleźć wspólny język z anglojęzycznym zięciem lub synową? Na naukę nigdy nie jest za późno! Ucz się w swoim tempie z przyjaznym i wyrozumiałym lektorem :)

  rozwiń
 • Wkurza Cię stanie w korkach?

  Wkurza Cię stanie w korkach?

  Denerwują Cię długie dojazdy na zajęcia? Dołącz do EduEdu - oszczędzaj czas – ucz się z domu, z biura, skądkolwiek chcesz!

  rozwiń

  Newsy

  Angielski w Twoim telefonie!

  sms englishJuż teraz wypróbuj nasze nowe kursy SMS English! Od dziś możesz uczyć się angielskiego w każdej wolnej chwili za jedyne 9 zł miesięcznie! Sprawdź naszą ofertę i wybierz coś dla siebie - Vocab Booster (przydatne słownictwo), Grammaton (oswojona gramatyka), Idiomizer (interesujące idiomy). 

   

  Z nami bez wysiłku rozbudujesz zasób słownictwa, powtórzysz gramatykę czy nauczysz się nowych idiomów. Codziennie otrzymujesz nowy SMS z tłumaczeniem oraz przykładem użycia w zdaniu. Zanim się zorientujesz Twój zasób słów powiększy się o przynajmniej 300 wyrażeń, a gramatyka okaże się banalnie prosta! Przetestuj się, sprawdź swój poziom i kup SMS English już dziś!

  Wybierz newsa: