Wakacyjne kursy językowe – 7 zalet

angielski na wakacjach
angielski na wakacjach

Nie ma nic lepszego niż angielski na wakacjach! Dlaczego? Ponieważ z nauki języka na kursach wakacyjnych płynie mnóstwo korzyści. Dziś opowiemy Ci jakie zalety mają wakacyjne kursy językowe w EduEduOnline!

Wakacyjne kursy językowe, gdzie tylko chcesz!

Piękna pogoda i możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu nie zachęcają do siedzenia godzinami w małej i dusznej sali lekcyjnej, prawda? W EduEduOnline miejsce, w którym się akurat znajdujesz nie ma większego znaczenia. Jedynym warunkiem jest dostęp do internetu – obecnie nie jest to już żaden problem w większości miejsc, do których podróżujemy. Z salą wirtualną, lektorem i innymi kursantami połączysz się ze swojego domu, z tarasu lub znad hotelowego basenu.

Nie rezygnuj z urlopu!

Do tej pory planując wykorzystanie wolnego czasu podczas urlopu na rozwój swoich umiejętności stawałeś zawsze przed dylematem – zapisać się na kurs i zobowiązać się do kilku wycieczek do szkoły dziennie czy może wyjechać na upragnione wakacje i odpocząć? Cóż, nie musisz już wybierać. Wakacyjne kursy językowe w EduEduOnline pozwoli Ci bez problemu połączyć przyjemne z pożytecznym.

Czas to… relaks!

Zwłaszcza kiedy nie masz go za wiele, czas ma ogromne znaczenie. Szkoda każdej minuty letnich miesięcy zmarnowanej w aucie w korku lub mało komfortowej komunikacji miejskiej. Każdy z nas, nawet pełen zapału i determinacji do samorozwoju, zdecydowanie woli nie marnować czasu na niepotrzebne i mało przyjemne czynności. Angielski na wakacjach z EduEduOnline to absolutny brak konieczności dojazdów. Lektor i inni kursanci są na wyciągnięcie ręki. Mądrze zaoszczędzony czas możesz bez wyrzutów sumienia przeznaczyć na zasłużone, słodkie lenistwo.

Nic straconego!

Wydaje Ci się, że straciłeś zbyt wiele przez liczne nieobecności na regularnym, semestralnym kursie, aby swobodnie zacząć kolejny poziom jesienią? Może tak się zdarzyć, kiedy przytłoczeni nadmiarem obowiązków w pracy i w domu nie jesteśmy w stanie wygospodarować wystarczająco dużo czasu na naukę. Wakacyjne kursy językowe to doskonała okazja, aby nadrobić, powtórzyć i utrwalić podczas licznych ćwiczeń komunikacyjnych materiał z poprzedniego semestru.

Poznaj nowe osoby!

Zajęcia wciąż w tej samej grupie w lokalnej, małej szkółce cały czas z tym samym lektorem mogą po pewnym czasie wydawać się odrobinę nudne. Angielski na wakacjach w EduEduOnline to także świetna okazja do poznania nowych osób z różnych miejsc w Polsce czy Europie. Zarówno lektorzy jak i kursanci EduEduOnline podczas kursów angielskiego na wakacjach łączą się z salą wirtualną z różnych miejsc – wymiana opinii podczas kursów opartych w większości na konwersacjach to bardzo rozwijające doświadczenie.

Angielski na wakacjach w innym wydaniu!

Jeśli do tej pory brałeś udział wyłącznie w standardowych kursach może warto przewietrzyć podejście i sprawdzić jak odnajdziesz się na kursie np. konwersacyjnym EduEdu Summer Talk? Po kilku semestrach utartych schematów taka zmiana może doskonale wpłynąć na poziom Twojej motywacji do nauki.

Online – to dla mnie!

Mimo, że kursy online zyskują coraz większą popularność, dla wielu osób są nadal nowością. Fakt – jeśli nie miałeś wcześniej styczności z kursami online z lektorem na żywo, może Ci być trudno wyobrazić sobie salę wirtualną, zasady jej działania oraz metody stosowane przez lektorów. Formuła angielskiego na wakacjach w EduEduOnline pozwala na sprawdzenie jak działają kursy angielskiego online i czy jest to rozwiązanie, które spodoba Ci się tak bardzo (jak naszym wielu kursantom!), że postanowisz stale z niego korzystać. Zobowiązanie, którego się podejmujesz to jedynie miesiąc zajęć w przypadku kursów Summer Talk. Z chęcią powitamy Cię później w gronie naszych stałych kursantów. Do zobaczenia online!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *