Silent letters czyli to, co denerwuje Cię w języku angielskim!

Silent Leter Man!

Rozwiązanie zagadki z newslettera znajdziesz poniżej 🙂

Nieme litery czasem mogą irytować, ale nasi lektorzy pomogą Ci uniknąć wszystkich językowych pułapek!

 

 

knife

bread

foreign

receipt

listen

sword

guide

autumn

debt

bomb

muscle

faux

Naucz się dużo więcej na kursach online z lektorem na żywo w EduEduOnline!

Umów się na bezpłatną lekcję próbną!


Business English – zawsze przydatny w interesach

business English

business English

Zarówno w małych jak i dużych firmach, język angielski jest coraz częściej niezbędnym wymogiem umożliwiającym wykonywanie pracy na wielu stanowiskach. Kontakty z klientami za granicą czy współpraca z oddziałami firmy w innych krajach wymagają szybkiej i sprawnej komunikacji. Nawet jeśli Twój angielski jest na bardzo dobrym poziomie, warto sprawdzić czy nie przydałoby się trochę podszkolić słownictwo i zwiększyć swobodę rozmów oraz korespondencji na fachowe tematy.


Kursy angielskiego online z lektorem – czy warto?

Kurs angielskiego online

kurs angielskiego online

W dzisiejszym coraz bardziej zabieganym świecie coraz więcej osób, poszukując najlepszej metody nauki języka angielskiego decyduje się na kursy angielskiego online. Ich rosnąca popularność nie jest bezpodstawna, bowiem posiadają one istotną przewagę nad tradycyjnymi formami nauki języka obcego. Wszystko, czego potrzebujesz, by skutecznie się uczyć, to przede wszystkim chęci, odrobina czasu i połączenie z Internetem.


Dlaczego nauka języka angielskiego nie ma sensu?

nauka angielskiego

nauka angielskiego

Wszystko co dobre szybko się kończy. Tak samo jest z wakacjami. Wrzesień pojawił się kompletnie nieoczekiwanie przypominając o nieubłaganie nadciągającej jesieni, której towarzyszy początek roku szkolnego i akademickiego. Jak co roku będziesz teraz bombardowany ze wszystkich stron artykułami i informacjami dotyczącymi kursów językowych, szkół stacjonarnych, kursów angielskiego online oraz samodzielnej nauki w domu. Wszystko po to, aby skłonić Cię do nauki angielskiego. My, dla kontrastu, spróbujemy Cię dziś przekonać, że absolutnie nie warto uczyć się angielskiego. Tak, zgadza się! Z dzisiejszego artykułu dowiesz się dlaczego nauka języka angielskiego (lub też innych obcych języków) jest kompletnie pozbawiona sensu.


Czy native speaker to najlepszy nauczyciel języka obcego?

Czy native speaker to  najlepszy nauczyciel  języka obcego?

Lekcje z  native speakerem – czy to dobry pomysł?

Konwersacje i lekcje z native speakerem to bardzo popularny rodzaj kursu językowego uważany przez wiele osób za najlepsze z możliwych rozwiązań. Czy rzeczywiście tak jest i czy warto w nie inwestować (w większości przypadków niemałe) pieniądze? Jakie są mocne i słabe strony zajęć z native speakerem?